Talmet S.C. Marian Kućka, Kamil Puchałka - od blisko 30 lat specjalizujemy się w produkcji stolarki aluminiowej. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów na rynku. Nasze realizacje to przede wszystkim drzwi aluminiowe, okna aluminiowe, drzwi przesuwne, drzwi harmonijkowe, różnego rodzaju przeszklenia a także fasady aluminiowe, ogrody zimowe oraz nietypowe, innowacyjne konstrukcje ze stolarki aluminiowej.

Ze szczególną uwagą podchodzimy do kwestii walorów termicznych oraz wysokiej jakości realizacji zleceń. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza pozwala zapewnić nam usługi na profesjonalnym poziomie. 

 

Nasza oferta stolarki aluminiowej szyta jest na miarę indywidualnych potrzeb Klienta. Szeroka gama kolorów, systemów oraz dedykowanych akcesoriów daje niemalże nieograniczone możliwości dopasowania. Wszystko to w połączeniu z fachowym doradztwem przy wyborze rozwiązań oraz kompleksowej realizacji zleceń sprawia, że budowa lub remont mogą cieszyć jak nigdy wcześniej.

 

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb.

 

Nasze wyroby znajdują zastosowanie w budownictwie przemysłowym oraz prywatnym.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Pracujemy w oparciu o producenta systemów aluminiowych Aliplast, nasze wyroby wyposażamy w akcesoria takich firm jak: FAPIMWALA, GU, ROMB, LOB czy WINKHAUS

Stolarka aluminiowa
najwyższa jakość
i precyzja wykonania

Od początku swojego istnienia zajmowaliśmy się stolarką budowlaną. Od tego czasu rozwijaliśmy profil naszych usług, produkcji i w chwili obecnej wyspecjalizowaliśmy się w produkcji i montażu stolarki aluminiowej.
Czytaj dalej

Stolarka aluminiowa

Posiadamy autoryzację firmy Aliplast
na systemy aluminiowych drzwi i okien