Polityka prywatności
 

Drogi Kliencie, zapraszamy do zapoznania się z zasadami gromadzenia, przetwarzania i ochrony danych osobowych w ramach naszej Polityki Prywatności.

 

Administratorem przekazywanych przez Pana/Panią danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922) jest Kućka Marian "TALMET" (ul. Krakowska 85, 43-340 Kozy woj. ŚLĄSKIE, pow. bielski, gm. Kozy, miejsc. Kozy, NIP: 937-103-94-32) dalej TALMET.

 

Udostępnione nam przez Ciebie dane osobowe są przetwarzane w następujących celach:

  1. Przekazanie nam danych osobowych jest działaniem dobrowolnym. Jednakże brak zgody na ich przetwarzanie może być równoznaczny z uniemożliwieniem świadczenia Tobie usług drogą elektroniczną.

  2. Wszystkie dane osobowe, które zostały nam przekazane są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu na jaki klient wyraził zgodę.

  3. Jeżeli, wypełniając formularz kontaktowy wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną to tym samym wyraziłeś zgodę na przesyłanie przez TALMET korespondencji na wskazane adresy poczty elektronicznej, zawierającej informacje handlowe (w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 02.144.1204) dotyczące działalności TALMET, oraz na przetwarzanie danych osobowych w tym celu (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1) oraz przepisami krajowymi). Dokonując tej czynności potwierdziłeś, że TALMET poinformował Cię o tym, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne oraz, że masz możliwość odwołania jej w każdym czasie.

  4. Jeżeli podczas rejestracji nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zagwarantować dostępu do wszystkich funkcji.

  5. Należy pamiętać, że masz prawo w każdej chwili do aktualizacji lub usunięcia swoich danych osobowych.

  6. Zmian można dokonać poprzez przesłanie maila na adres TALMET@TALMET.pl

  7. W przypadku przypadku chęci usunięcia danych prosimy przesłanie maila na adres TALMET@TALMET.pl

  8. Zapewniamy, że nasza firma przestrzega polityki bezpieczeństwa danych osobowych.

  9. Twoje dane są u nas bezpieczne, jak również dokładamy wszelkich starań by poziom świadczonych przez nas usług był na jak najwyższym poziomie oraz gwarantował jak największe bezpieczeństwo.

 

Strona WWW realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób

 

Ochrona Twoich danych osobowych

 

Udostępnienie danych

 

Kontakt

 

Zmiana polityki prywatności